متوسط اجاره بهای خانه 50 متری در تهران

متوسط اجاره بهای خانه 50 متری/جدول

با شروع فصل جابجایی و داغ شدن بازار اجاره، میانگین اجاره بهای واحدهای 50 تا 60 متری در کلان‌شهر تهران ماهانه حدود یک میلیون تومان شده است.

آفتاب: افزایش جمعیت، مهاجرت، کاهش قدرت خرید مردم در کنار آن افزایش قیمت خانه باعث شده تقاضا برای اجاره نشینی در بازار مسکن روند صعودی به خود بگیرد و کماکان هم ادامه یابد.


به گزارش ایسنا، بازار مسکن بهار امسال به پشواز تابستان رفت و بازار اجاره‌ را گرم کرد چراکه میزان اجاره نشینی در سه ماه آغازین امسال 11 درصد نسبت به زمستان پارسال افزایش یافت و با آغاز فصل تابستان که از آن به عنوان فصل جابجایی مستاجران یاد می‌شود قاعدتا این روند در پیش گرفته خواهد شد.

با شروع فصل جابجایی و داغ شدن بازار اجاره، میانگین اجاره بهای واحدهای 50 تا 60 متری در کلان‌شهر تهران ماهانه حدود یک میلیون تومان شده است. عمر این واحدها که با میانگین سنی کمتر از 10 سال در نقاط مختلف تهران در نظر گرفته شده در پایین‌ترین میزان، ماهانه 850 هزار تومان اجاره بها دارد.

قیمت اجاره بهای واحدهای 50 تا 60 متری با عمر زیر 10 سال ساخت در نقاط مختلف تهران به شرح زیر است:

- یک واحد 55 متری واقع در شهرک غرب یک خوابه همراه با‌ آسانسور 10 میلیون پول پیش و یک میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته شده است که معادل پرداختی ماهانه آن با در نظر گرفتن 30 هزار تومان برای هر یک میلیون تومان ودیعه در بازار مسکن حدود یک میلیون و 800 هزار تومان می‌شود.

- یک واحد 51 متری واقع در پونک، حصارک به قیمت 25 میلیون تومان رهن کامل داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه 750 هزار تومان است.

- یک واحد 55 متری واقع در خیابان کارگر جنوبی یک خوابه همراه با انباری به قیمت 35 میلیون تومان رهن کامل داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه یک میلیون و 50 هزار تومان است.

- یک واحد 51 متری واقع در خیابان پیروزی همراه با انباری به قیمت 10 میلیون تومان پول پیش و 800 هزار تومان اجاره در نظر گرفته شده که معادل پرداختی ماهانه یک میلیون و 100 هزار تومان است.

- یک واحد 53 متری واقع در خیابان شریعتی، معلم همراه با پارکینگ و انباری 40 میلیون رهن کامل در نظر گرفته شده که معادل پرداختی ماهانه یک میلیون و 200 هزار تومان است.

- یک واحد 55 متری واقع در خیابان تهرانپارس همراه با پارکینگ، انباری و آسانسور به قیمت 40 میلیون تومان برای اجاره به بازار معرفی شده که معادل پرداختی ماهانه یک میلیون و 200 هزار تومان است.

- یک واحد 55 متری واقع در چهارراه لشکر همراه با بالکن به قیمت 30 میلیون تومان پول پیش و 150 هزار تومان اجاره که معادل پرداختی ماهانه یک میلیون و 50 هزار تومان است.

- یک واحد 53 متری واقع در خیابان انقلاب یک خوابه همراه با پارکینگ، انباری و آسانسور به قیمت 30 میلیون تومان پول پیش و 800 هزار تومان اجاره در نظر گرفته شده که معادل پرداختی ماهانه یک میلیون و 700 هزار تومان است.

-یک واحد 55 متری واقع در خیابان قزوین یک خوابه همراه با انباری به قیمت 25 میلیون تومان رهن کامل داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه 750 هزار تومان است.

- یک واحد 55 متری واقع درخیابان ولیعصر، ابتدای خیابان امیریه همراه با آسانسور به قیمت 30 میلیون تومان پول پیش و 200 هزار تومان اجاره داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه یک میلیون و 100 هزار تومان است.

- یک واحد 53 متری واقع در خیابان تجریش همراه با آسانسور و پارکنیگ به قیمت 10 میلیون تومان پول پیش و یک میلیون و 400 هزار تومان اجاره در نظر گرفته شده که معادل پرداختی ماهانه یک میلیون و 700 هزار تومان است.

- یک واحد 52 متری واقع در خیابان شهران همراه با آسانسور، پارکینگ و انباری به قیمت 48 میلیون تومان رهن کامل داده می‌شود که معادل پرداختی ماهانه یک میلیون و 440 هزار تومان است.

قیمت اجاره بهای واحدهای 50 تا 60 متری با عمر زیر 10 سال ساخت در نقاط مختلف تهران در قالب جدول:

متراژ

منطقه

امکانات

قیمت (معادل پرداختی ماهانه)

55

شهرک غرب

یک خوابه، آسانسور

یک میلیون و 800 هزار تومان

51

پونک، خیابان حصارک

-

750 هزار تومان

55

کارگر جنوبی

یک خوابه، انباری

یک میلیون و 50 هزار تومان

51

پیروزی

انباری

800 هزار تومان

53

شریعتی، معلم

پارکینگ و انباری

یک میلیون و 200 هزار تومان

55

تهرانپارس

پارکینگ،‌انباری، آسانسور

یک میلیون و 200 هزار تومان

55

چهارراه لشکر

بالکن

یک میلیون و 50 هزار تومان

53

انقلاب

پارکینگ‌، انباری و آسانسور

یک میلیون و 700 هزار تومان

55

خیابان قزوین

یک خوابه، انباری

750 هزار تومان

55

ولیعصر، ابتدای امیریه

آسانسور

یک میلیون و 100 هزار تومان

53

تجریش

آسانسور و پارکینگ

یک میلیون و 700 هزار تومان

52

شهران

آسانسور، پارکینگ و انباری

یک میلیون و 440 هزار تومان

 

/ 6 نظر / 14 بازدید
salam

سلام وب خوبی دارید شما می تونید بریدبه این سایت http:iranipayam.ir سامانه پیام کوتاه رو رایگان میده امکانات زیادی مثل نظرسنجی پیامکی مسابقه پیامکی و... داره موفق باشی

sadra

ویزا کارت رایگان دریافت ویزا کارت رایگان !!!!!! ( دلار مجانی بگیرید ) اگر شما از جمله کاربرانی هستید که نیازمند به داشتن ویزا کارت هستید، این آموزش مناسب برای شماست. در این آموزش چند مرحله ای شما با دریافت ویزا کارت کاملا رایگان آشنا خواهید شد. و میتوانید از ان در خرید های اینترنتی در سایت های خاجی استفاده کنید. توجه داشته باشید که طی مراحل زیر و تکمیل ثبت نام، کاملاً رایگان می باشد. و اما دریافت کارت اعتباری ویزا کارت، بصورت رایگان (لطفا مراحل را به دقت طی کنید): مرحله اول: به ادرس زیر رفته http://www.AWSurveys.com?R=2893770 * پس از بارگزاری صفحه، بر روی گزینه Create A Free Account کلیک کنید. * در قسمت User Name، نام کاربری خود را وارد کنید. * در قسمت Password، رمز کاربری خود را که باید حداقل 7 و حداکثر 15 رقم باشد، را وارد کنید. * نوع جنسیت خود را در قسمت Gender مشخص کنید. ( Male: مرد — Female: زن ) * در قسمت Email Address، ایمیل خود را وارد کنید. * و با وارد کردن کد موجود در تصویر، و زدن دکمه Create A Free Account، مرحله اول را طی کنید. مرحله دوم: پس از طی کردن مرحله اول، در مرحله دوم شما با

سهیل

سلام وبلاگ خوبی دارید خوشحال میشم که با هم تبادل لینک کنیم http://amuzeshbazaryabi.persianblog.ir/

سهیل

با سلام وبلاگ خوبی دارین.خوشحال میشم بتونیم با هم تبادل لینک کنیم http://amuzeshbazaryabi.persianblog.ir/

حسین

قابل توجه خریداران خودروهای تیبا،پراید و نیسان تک سوز و دوگانه سوز تجمع اعتراضی نسبت به تاخیر در تحویل خودرو های خریداری شده فروش فوری،فروش اعتباری و پیش فروشی شرکت سایپا خودرو و لیزینگ رایان سایپا با حضور نمایندگان شهرستان های:تهران-شهر ری-البرز-شهریار-ورامین-قزوین-پاکدشت-قم مکان: دفتر فروش سایپا تهران، کیلومتر 11 جاده مخصوص کرج جنب شرکت پارس الکتریک زمان:مورخ 1393/10/15 پانزدهم دی ماه هزار و سی صدو نودوسه لطفا برای ارئه مستندات به برنامه بیست و سی (20:30) و در شهر فاکتور فروش و یا پیش فروش خود را همراه داشته باشید،خواهشمندیم فقط مالکین خودرو حضور بعمل آورند. با تشکر: کمپین اعتراضی خریداران لطفا اطلاع رسانی کنید

rasatech

تبدیل وبلاگ به سایت : ثبت دامنه اینترنتی طراحی قالب اختصاصی سایت شما ثبت هاست برای سایت شما انتقال کلیه مطالب وبلاگ شما به سایت هزینه کل : 200000 تومان www.Rasatech.net 02177375194